Aromaty spożywcze

Astra oferuje aromaty wytrawne. To naturalne dodatki do żywności, które nadają lub wzmacniają wiodący smak wyrobów mięsnych, dań gotowych, koncentratów spożywczych, sosów, zup, dań wegetariańskich, chipsów i przekąsek słonych.


Grupy produktowe aromatów wytrawnych:

  1. Aromaty procesowe, wytworzone w wysokiej temperaturze z produktów roślinnych zawierających dużo białka. Aromaty procesowe często są nazywane aromatami z przetworzenia termicznego. Cechuje je mocny smak i naturalny aromat.
  2. Ekstrakty drożdżowe na bazie drożdży piekarniczych. To unikalne produkty o dużej koncentracji właściwości aromatycznych, tym samym wzmacniających smak i zapach. Stosowane są z powodzeniem jako zastępniki chemicznych wzmacniaczy smaku i zapachu, zastępnik glutaminianu sodu czy inozynianu i guanylanu.
  3. Aromaty mleczarskie to aromaty produkowane na bazie surowców mlecznych, takich jak mleko czy sery podpuszczkowe. Astra oferuje aromaty mleczarskie w postaci proszkowej lub płynnej - wodnej i olejowej. Główne grupy produktowe to aromaty maślane, aromaty jogurtowe, aromaty serowe, aromaty śmietanowe.

Dostosowujemy naszą ofertę do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Uwzględniamy stosowany w produkcji proces technologiczny, najlepszą formę aplikacji i aspekt ekonomiczny.

Zaproponujemy odpowiednio dobrane aromaty spożywcze do konkretnych typów wyrobów spożywczych.

+48 22 832 60 40 astra@astrapoland.eu


ASTRA Sp. z o.o.

Barwniki i aromaty spożywcze

Kontakt
+48 22 832 60 40
+48 601 169 901
astra@astrapoland.eu

Adres
Inflancka 11 lok.12
00-189 Warszawa, Polska

NOWOŚĆ – przyprawy i warzywa w proszku. Naturalne ekstrakty

Astra wprowadziła do oferty naturalne ekstrakty przypraw i warzyw w proszku. Wysoka wydajność, pełny intensywny smak, przyjazna etykieta – to tylko niektóre z ich zalet.

Rozszerzenie asortymentu

W związku z ciągłym rozwojem, Astra obok produkcji tradycyjnych sosów (sojowy, pomidorowy, mango chutney) wprowadziła produkcje sosów azjatyckich typu YAKISOBA